Оцінка комерційної нерухомості (адміністративно-офисної, торгової, виробничої, складскої)

Оцінкою активів у вигляді комерційної нерухомості «БЮРО ОЦІНОК» займається вже досить тривалий період та накопичило значний досвід в цьому напрямку роботи. У нас працюють фахівці, які займаються оцінкою вже більше двадцяти років.

Ми оцінювали цехи та корпуси таких великих підприємств як АТ «Дніпроспецсталь» (Запоріжжя), АТ «Маріупольский завод важкого машинобудування» (Маріуполь), АТ «Керченський судоремонтний завод», велику кількість інших підприємств, складських комплексів, торгово-розважальних центрів, магазинів, ресторанів, готелів, та ін..

Зазвичай оцінка комерційної нерухомості проводиться у випадках:

  • для цілей кредитування;
  • для відчуження;
  • в процесі оцінки активів підприємств;
  • переоцінка для цілей бухгалтерського обліку.

 

При визначенні ринкової вартості об’єкта нерухомості враховуються усі його характеристики: функціональне призначення, місцерозташування, площа, наявність та інтенсивність транспортного сполучення, віддаленність від основних об’єктів інфраструктури та ін..

 Перелік документів для оцінки нежилих приміщень, будівель та споруд:

1. Документи, які подтверджують право власності на об’єкт нерухомості;

2. Технічний паспорт БТІ;

3. Відомості про наявність обмежень по використанню, якщо такі є;

4. Документи, які підтверджують право на земельну ділянку (право власності, оренда та ін.).

Даний перелік має попередній характер та може бути доповнений в залежності від особливостей об’єкту нерухомості, що оцінюється.

 Терміни виконання робіт та вартість послуг:

 Визначення вартості нерухомості є стандартною процедурою оціночної діяльності, але кількість видів самих об’єктів дуже велика.  Орієнтовні розміри вартості та терміни проведення оцінки комерційної нерухомості наведено в розділі «Прайс».